Madeleine Pyk – en samling F769

SPELBORD, Sverige, 1800-tal.

SPELBORD, Sverige, 1800-tal.

Fanerat samt delvis massiv alm. Utfällbart. Invändigt med inredning. Sidorna med ljusbrickor. Längd 96, bredd 47, höjd 73 cm.

Slitage, smärre skador. Torrsprickor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
29 apr 2019 18:11
3 700 SEK
29 apr 2019 18:09
3 500 SEK
29 apr 2019 18:09
3 400 SEK
29 apr 2019 18:09
3 200 SEK
29 apr 2019 18:09
3 000 SEK
29 apr 2019 18:08
2 800 SEK
29 apr 2019 18:08
2 600 SEK
29 apr 2019 8:00
2 000 SEK
29 apr 2019 4:16
1 900 SEK
29 apr 2019 4:16
1 800 SEK
28 apr 2019 17:59
1 700 SEK
24 apr 2019 20:02
1 600 SEK
24 apr 2019 20:01
1 500 SEK
24 apr 2019 20:01
1 500 SEK
24 apr 2019 20:00
1 100 SEK
24 apr 2019 20:00
1 000 SEK
23 apr 2019 17:07
850 SEK
23 apr 2019 17:07
800 SEK
23 apr 2019 17:07
800 SEK
23 apr 2019 17:07
550 SEK
23 apr 2019 17:07
500 SEK
22 apr 2019 22:43
350 SEK
22 apr 2019 14:07
300 SEK