DEKORDELAR, 5 delar, trä, Sverige, 1700-tal och 1800-tal.

Förgyllt och skuret trä med pastellage. Största bredd 71 cm

Smärre slitage. Smärre färgbortfall.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
2 800
248
259
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
29 apr 2019 17:12
2 800 SEK
9
29 apr 2019 17:11
2 600 SEK
8
29 apr 2019 17:11
2 400 SEK
29 apr 2019 17:11
2 222 SEK
29 apr 2019 16:57
2 200 SEK
29 apr 2019 16:57
2 000 SEK
29 apr 2019 16:06
1 900 SEK
29 apr 2019 9:48
1 800 SEK
29 apr 2019 9:48
1 700 SEK
28 apr 2019 13:47
1 600 SEK
28 apr 2019 13:47
1 500 SEK
28 apr 2019 13:47
1 500 SEK
28 apr 2019 9:06
1 100 SEK
25 apr 2019 21:52
1 000 SEK
22 apr 2019 23:35
500 SEK
21 apr 2019 23:53
400 SEK
21 apr 2019 20:20
350 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703