Madeleine Pyk – en samling F769

KROK, smidesjärn, 1800-tal.

KROK, smidesjärn, 1800-tal.

Med kedja. Längd 41 cm samt kedja 42 cm.

Rostangrepp. Slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
29 apr 2019 17:42
850 SEK
29 apr 2019 17:42
800 SEK
29 apr 2019 15:00
751 SEK
29 apr 2019 15:00
701 SEK
28 apr 2019 22:05
650 SEK
28 apr 2019 22:05
600 SEK
28 apr 2019 17:33
501 SEK
28 apr 2019 17:33
451 SEK
27 apr 2019 22:05
400 SEK
25 apr 2019 11:08
350 SEK
22 apr 2019 20:13
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02