FÄLLBORD, England, 1800-tal.

FÄLLBORD, England, 1800-tal.

Mahogny. Skuren dekor. Skivan med s.k "piecrust". Diameter 72, höjd 73 cm.

Smärre slitage, lagningar och skador.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling

Klubbat pris
2 050
180
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 apr 2019 17:05
2 050 SEK
29 apr 2019 17:05
1 950 SEK
29 apr 2019 17:02
1 850 SEK
29 apr 2019 17:02
1 750 SEK
29 apr 2019 16:51
1 650 SEK
29 apr 2019 16:51
1 550 SEK
29 apr 2019 7:57
1 334 SEK
29 apr 2019 7:57
1 234 SEK
21 apr 2019 20:58
1 000 SEK