Fritz Högberg

(Sverige, 1899-1956)
Fritz Högberg
(Sverige, 1899-1956)

FRITZ HÖGBERG, olja på duk, signerad.

Olycka med åsna och grönsaksvagn. 44 x 60 cm.

Obetydligt slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 apr 2019 22:57
4 800 SEK
28 apr 2019 22:57
4 600 SEK
28 apr 2019 22:57
4 400 SEK
28 apr 2019 22:57
4 200 SEK
28 apr 2019 21:52
3 600 SEK
27 apr 2019 18:11
3 400 SEK
26 apr 2019 18:48
3 200 SEK
26 apr 2019 18:48
3 100 SEK
23 apr 2019 15:53
2 800 SEK
23 apr 2019 15:53
2 600 SEK
22 apr 2019 9:35
2 200 SEK
21 apr 2019 21:40
2 000 SEK