BYST, grönmålat trä 1800-tal

BYST, grönmålat trä 1800-tal

Mansbyst. Grönmålat trä. Höjd 61 cm.

Slitage, avslag, smärre sprickor.

Proveniens

Lars-Yngve Johanssons samling.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
7 700
683
713
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
29 apr 2019 19:05
7 700 SEK
29 apr 2019 19:05
7 500 SEK
29 apr 2019 19:05
7 400 SEK
29 apr 2019 19:04
6 104 SEK
29 apr 2019 19:04
5 904 SEK
29 apr 2019 19:02
5 704 SEK
29 apr 2019 18:52
5 504 SEK
29 apr 2019 18:52
5 500 SEK
29 apr 2019 18:51
5 005 SEK
29 apr 2019 18:51
4 805 SEK
29 apr 2019 17:45
4 200 SEK
29 apr 2019 17:45
4 000 SEK
27 apr 2019 11:43
3 700 SEK
27 apr 2019 11:43
3 500 SEK
27 apr 2019 10:07
3 200 SEK
24 apr 2019 8:00
3 000 SEK
23 apr 2019 10:06
2 500 SEK
22 apr 2019 23:38
1 100 SEK
22 apr 2019 10:48
1 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801