KOLONN, 1900-tal.

KOLONN, 1900-tal.

Kolonnformad piedestal i betsat trä, marmorskiva, höjd 107 cm.

Smärre fanerskador. Ställvis slitage.

Proveniens

Lars-Yngve Johanssons samling.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
9 700
872
920
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
29 apr 2019 12:46
9 700 SEK
29 apr 2019 12:46
9 500 SEK
29 apr 2019 12:45
9 200 SEK
29 apr 2019 12:45
9 000 SEK
29 apr 2019 12:45
8 700 SEK
29 apr 2019 12:45
8 500 SEK
29 apr 2019 12:45
7 600 SEK
29 apr 2019 12:45
7 400 SEK
27 apr 2019 18:35
7 200 SEK
27 apr 2019 16:36
7 000 SEK
27 apr 2019 15:53
6 205 SEK
27 apr 2019 15:52
6 005 SEK
27 apr 2019 15:52
6 000 SEK
27 apr 2019 15:52
5 700 SEK
27 apr 2019 15:52
5 500 SEK
27 apr 2019 15:52
4 700 SEK
27 apr 2019 15:52
4 500 SEK
27 apr 2019 11:50
3 300 SEK
26 apr 2019 16:07
3 100 SEK
24 apr 2019 21:22
2 000 SEK
24 apr 2019 18:04
1 200 SEK
22 apr 2019 21:13
1 100 SEK
22 apr 2019 20:34
800 SEK
22 apr 2019 19:52
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02