KÄPPAR 4 stycken, mestadels 1800-tal.

Trä, mässing, med flera material, en käpp med silverkrycka. Längd 90-113 cm.

Slitage och smärre skador.

Proveniens

Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
9 200
816
861
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
29 apr 2019 19:12
9 200 SEK
29 apr 2019 19:12
9 000 SEK
29 apr 2019 19:12
8 200 SEK
29 apr 2019 19:12
8 000 SEK
29 apr 2019 19:12
8 000 SEK
29 apr 2019 19:12
7 200 SEK
29 apr 2019 19:11
7 000 SEK
29 apr 2019 19:11
7 000 SEK
29 apr 2019 19:11
6 700 SEK
29 apr 2019 19:11
6 500 SEK
29 apr 2019 19:11
6 000 SEK
29 apr 2019 19:11
6 000 SEK
29 apr 2019 19:11
5 000 SEK
29 apr 2019 19:11
5 000 SEK
29 apr 2019 19:10
4 200 SEK
29 apr 2019 19:10
4 000 SEK
29 apr 2019 19:10
4 000 SEK
29 apr 2019 19:08
3 200 SEK
29 apr 2019 19:08
3 000 SEK
25 apr 2019 16:47
1 900 SEK
25 apr 2019 16:47
1 800 SEK
24 apr 2019 18:21
1 600 SEK
24 apr 2019 18:21
1 500 SEK
24 apr 2019 15:22
1 200 SEK
22 apr 2019 18:56
1 100 SEK
22 apr 2019 18:56
1 000 SEK
22 apr 2019 18:56
1 000 SEK
22 apr 2019 18:56
950 SEK
22 apr 2019 18:56
900 SEK
22 apr 2019 18:55
800 SEK
22 apr 2019 18:55
750 SEK
22 apr 2019 18:55
700 SEK
22 apr 2019 18:55
650 SEK
22 apr 2019 18:55
600 SEK
22 apr 2019 18:55
550 SEK
22 apr 2019 0:13
500 SEK
22 apr 2019 0:13
450 SEK
21 apr 2019 21:29
300 SEK