MINIATYRER, 4 st, 1700-tal. Gouache på ben samt emalj på metall.

Kvinno- & Mansporträtt. 2,5 - 5,5 cm.

Oramade.

Proveniens

Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 apr 2019 17:58
3 000 SEK
27 apr 2019 22:21
1 300 SEK
26 apr 2019 14:00
900 SEK
24 apr 2019 21:47
760 SEK
24 apr 2019 20:09
550 SEK
24 apr 2019 16:24
500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801