AFFÄRSDISK, 1900-talets mitt.

AFFÄRSDISK, 1900-talets mitt.

Ek. Beslag av mässing. Lådor och utdragbara hyllor. På sockel. Längd 148, bredd 69, höjd 100 cm.

Slitage. Märken.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 apr 2019 17:35
2 000 SEK
29 apr 2019 17:31
1 500 SEK
29 apr 2019 12:44
450 SEK
24 apr 2019 18:20
400 SEK
21 apr 2019 22:14
300 SEK