AFFÄRSDISK, 1900-talets mitt.

AFFÄRSDISK, 1900-talets mitt.

Ek. Beslag av mässing. Lådor och utdragbara hyllor. På sockel. Längd 148, bredd 69, höjd 100 cm.

Slitage. Märken.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

Klubbat pris
5 800
550
630
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
29 apr 2019 17:26
5 800 SEK
29 apr 2019 17:26
5 600 SEK
29 apr 2019 17:26
5 500 SEK
29 apr 2019 17:26
5 300 SEK
29 apr 2019 17:26
5 100 SEK
29 apr 2019 17:26
5 000 SEK
29 apr 2019 17:24
4 700 SEK
29 apr 2019 17:24
4 500 SEK
29 apr 2019 17:24
4 200 SEK
29 apr 2019 17:23
4 000 SEK
29 apr 2019 17:23
3 800 SEK
29 apr 2019 17:23
3 200 SEK
29 apr 2019 17:23
3 000 SEK
29 apr 2019 17:23
2 800 SEK
29 apr 2019 17:22
2 200 SEK
24 apr 2019 16:29
2 000 SEK
22 apr 2019 22:52
1 000 SEK
21 apr 2019 22:12
350 SEK