BOK, Sweriges Rikes ridderskaps och adels wapenbok, tryckt i Stockholm 1746.

Band med skinnklädd rygg. 36 x 25 x 5 cm.

Ej genomgången. Slitage. Fläckar. Band med kraftigt slitage. Anteckningar gjord med bläck.

Proveniens

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling

Klubbat pris
2 300
204
213
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
29 apr 2019 14:11
2 300 SEK
29 apr 2019 14:11
2 100 SEK
29 apr 2019 9:31
1 800 SEK
28 apr 2019 14:23
1 700 SEK
28 apr 2019 14:23
1 600 SEK
28 apr 2019 14:23
1 500 SEK
28 apr 2019 14:23
1 200 SEK
28 apr 2019 14:23
1 100 SEK
26 apr 2019 12:26
900 SEK
25 apr 2019 7:06
850 SEK
24 apr 2019 19:48
800 SEK
24 apr 2019 19:48
750 SEK
24 apr 2019 18:13
700 SEK
24 apr 2019 18:13
650 SEK
24 apr 2019 13:05
600 SEK
24 apr 2019 5:57
550 SEK
23 apr 2019 19:18
500 SEK