BORD, sengustaviansk stil, 1800-tal.

Bord av betsat lövträ och furu i kinesiserande stil med målad stenskiva. Längd 34, bredd 34, höjd 73 cm.

Skador och lagningar.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 maj 2019 21:18
4 000 SEK
17 maj 2019 22:10
3 900 SEK
11 maj 2019 17:11
3 700 SEK
10 maj 2019 19:27
600 SEK
10 maj 2019 13:33
550 SEK
9 maj 2019 21:15
500 SEK