SKÅL, keramik. Yuan/Mingdynastin.

Glaserad gods, diameter 9,5 cm.

Slitage, fotringsnagg.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
16 maj 2019 23:46
2 200 SEK
11 maj 2019 1:20
2 000 SEK
9 maj 2019 23:48
1 100 SEK
9 maj 2019 20:07
1 000 SEK
9 maj 2019 18:08
300 SEK