VAS, porslin. Kina, 1900-tal.

VAS, porslin. Kina, 1900-tal.

Blåglaserad, med Guangxus märke. Höjd 23 cm.

Slitage, mistor.

Klubbat pris
3 609
315
329
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
19 maj 2019 18:42
3 609 SEK
19 maj 2019 18:42
3 500 SEK
16 maj 2019 0:42
3 401 SEK
15 maj 2019 10:27
3 201 SEK
14 maj 2019 19:56
3 001 SEK
14 maj 2019 19:56
3 000 SEK
14 maj 2019 19:56
2 801 SEK
14 maj 2019 19:56
2 601 SEK
13 maj 2019 16:03
2 401 SEK
13 maj 2019 16:03
2 201 SEK
12 maj 2019 14:47
2 200 SEK
11 maj 2019 15:47
2 000 SEK