1117656
MANSCHETTKNAPPAR o SLIPSNÅL 18K guld och metall, 19,1 g, stämplade CLB Falköping 1993

Längd slipsnål 6 cm. Manschettknappar ca 2 x 1 cm.

Repor. Slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
4 000
376
424
Utropspris
4 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 jun 10:35
4 000 SEK
8 jun 1:26
3 500 SEK
5 jun 17:58
2 000 SEK