OMEGA, Seamaster De Ville, armbandsur, 34,5 mm

guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1968, metallänk ej original.

Caliber 565, Serienr 26.733.361, Referensnr CD 166.020, Boettnr 166.020

Slitage. Skador. Skadat glas. Behov av service

Klubbat pris
3 500
332
380
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 maj 2019 13:12
3 500 SEK
16 maj 2019 13:12
3 300 SEK
16 maj 2019 13:11
3 100 SEK
16 maj 2019 13:11
2 900 SEK
14 maj 2019 14:28
2 700 SEK
14 maj 2019 14:28
2 500 SEK
11 maj 2019 21:31
2 400 SEK
11 maj 2019 16:01
2 200 SEK
10 maj 2019 10:02
2 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23