RING 18K vitguld m 1 safir ca 4 x 4 mm o briljanter 0,24 ct enligt gravyr, Falköping 1995

Total vikt 5,1 g. Storlek 19/59,5

Slitage. Repor.

Klubbat pris
3 700
328
343
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 maj 2019 21:08
3 700 SEK
29 maj 2019 21:08
3 500 SEK
29 maj 2019 21:08
3 300 SEK
29 maj 2019 20:59
3 100 SEK
29 maj 2019 18:22
2 900 SEK
29 maj 2019 14:34
2 700 SEK
29 maj 2019 9:30
2 500 SEK