CERTINA, Blue Ribbon, armbandsur, 34 mm.

14K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, originalspänne, box.

Referens nr. 5809.126, Boettnr. 300070.

Smärre slitage och repor.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 maj 2019 17:47
3 000 SEK
7 maj 2019 17:47
2 800 SEK
7 maj 2019 17:29
2 400 SEK
3 maj 2019 16:53
2 200 SEK
2 maj 2019 22:33
2 000 SEK
2 maj 2019 20:15
1 500 SEK
2 maj 2019 18:09
550 SEK