ENSTENSRING, med en briljantslipad diamant 5,42 ct.

Diamant 5,42 ct enligt gravyr, kvalitet ca Fancy Light Brown/ Vs. 18K vitguld. Stämplad Leif A Bäckman, Stockholm 1966. Ringstorlek 16,75. Vikt 7 gram.

Bruksslitage.

Klubbat pris
182 000
15 867
16 606
Utropspris
250 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 jun 2019 15:52
182 000 SEK
2 jun 2019 15:52
180 000 SEK
2 jun 2019 15:51
174 000 SEK
2 jun 2019 15:51
172 000 SEK
31 maj 2019 17:52
169 000 SEK
30 maj 2019 18:06
167 000 SEK
27 maj 2019 11:02
165 000 SEK
25 maj 2019 8:36
162 000 SEK
24 maj 2019 21:53
160 000 SEK
24 maj 2019 17:40
10 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06