OMEGA, Seamaster, De ville, armbandsur, 34 mm.

Stål, manuell, plexiglas, svart urtavla, läderband.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
6 800
603
630
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9 maj 2019 8:15
6 800 SEK
9 maj 2019 8:15
6 700 SEK
4 maj 2019 20:53
6 600 SEK
4 maj 2019 20:53
6 400 SEK
4 maj 2019 19:46
6 200 SEK
4 maj 2019 19:46
6 000 SEK
4 maj 2019 19:45
4 200 SEK
4 maj 2019 19:45
4 000 SEK
4 maj 2019 19:32
3 800 SEK
4 maj 2019 17:26
3 600 SEK
4 maj 2019 17:26
3 500 SEK
3 maj 2019 14:23
3 400 SEK
3 maj 2019 13:06
3 200 SEK
2 maj 2019 23:46
3 000 SEK
2 maj 2019 20:36
2 200 SEK