UTGÅR RING 14K guld m briljanter ca 0,50 ct, safirer och rubiner

Total vikt 13,2 g. Storlek 16,25/51.

Slitage. Repor. Nagg.

5 000
441
460
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 maj 2019 13:09
5 000 SEK
12 maj 2019 9:22
2 200 SEK
9 maj 2019 23:09
2 000 SEK
8 maj 2019 18:20
300 SEK