ARMBAND 18K guld m briljanter och diamanter 8/8 ca 0,65 ct totalt

Total vikt 28,0 g. Längd och bredaste del 19 cm och 1 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
6 900
612
639
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
15 maj 2019 19:59
6 900 SEK
12 maj 2019 10:32
6 700 SEK
12 maj 2019 10:32
6 600 SEK
10 maj 2019 19:15
6 500 SEK
9 maj 2019 20:25
5 000 SEK