OMEGA, armbandsur, 35.5 mm.

OMEGA, armbandsur, 35.5 mm.

Stål, manuell, plexiglas, läderband, originalspänne, ca 1958, box.

Caliber 267, Serienr. 16610923, Boettnr. 2937-4.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
5 262
467
487
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
16 maj 2019 12:58
5 262 SEK
16 maj 2019 12:58
5 250 SEK
12 maj 2019 22:42
5 050 SEK
12 maj 2019 18:24
5 045 SEK
11 maj 2019 23:42
4 845 SEK
11 maj 2019 20:08
4 645 SEK
11 maj 2019 20:08
4 644 SEK
11 maj 2019 20:04
4 444 SEK
11 maj 2019 20:04
4 401 SEK
11 maj 2019 14:51
4 201 SEK
11 maj 2019 12:25
4 001 SEK
11 maj 2019 12:24
3 201 SEK
11 maj 2019 12:24
3 001 SEK
10 maj 2019 21:49
2 800 SEK
10 maj 2019 21:49
2 600 SEK
10 maj 2019 17:04
2 400 SEK
10 maj 2019 17:04
2 200 SEK
10 maj 2019 8:40
2 000 SEK