Sigurd Persson

(Sverige, 1914-2003)
Sigurd Persson
(Sverige, 1914-2003)

SIGURD PERSSON, armband silver, med etui

Delvis förgyllt. SIGP, Stockholm 1971. Bredd ca 2,5 cm. Längd 20. Vikt 91 gram. Etui Sigurd Persson.

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
6 401
568
593
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
28 maj 2019 18:04
6 401 SEK
28 maj 2019 17:56
6 201 SEK
28 maj 2019 17:56
6 002 SEK
28 maj 2019 17:55
6 001 SEK
28 maj 2019 17:55
5 801 SEK
28 maj 2019 17:14
5 601 SEK
28 maj 2019 17:14
5 401 SEK
28 maj 2019 17:02
5 200 SEK
28 maj 2019 17:02
5 000 SEK
28 maj 2019 16:47
4 600 SEK
28 maj 2019 11:40
4 400 SEK
28 maj 2019 1:23
4 200 SEK
28 maj 2019 1:23
4 000 SEK
28 maj 2019 1:22
3 800 SEK
28 maj 2019 1:22
3 600 SEK
27 maj 2019 21:49
3 400 SEK
27 maj 2019 17:34
3 200 SEK
22 maj 2019 9:30
3 000 SEK
21 maj 2019 18:07
2 000 SEK

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06