Lapponia

(Finland)
Lapponia
(Finland)

LAPPONIA RING, 18K guld och quartz, design Björn Weckström, Finland 1992

Total vikt 5,8 g. Storlek 16/50,5.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 maj 2019 20:52
3 000 SEK
11 maj 2019 17:43
2 500 SEK
6 maj 2019 19:44
2 000 SEK
4 maj 2019 14:21
350 SEK
4 maj 2019 4:39
300 SEK