1154659
Lapponia

LAPPONIA RING, 18K guld och quartz, design Björn Weckström, Finland 1992

Total vikt 5,8 g. Storlek 16/50,5.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
286
322
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 maj 20:52
3 000 SEK
11 maj 17:43
2 500 SEK
6 maj 19:44
2 000 SEK
4 maj 14:21
350 SEK
4 maj 4:39
300 SEK