KLOCKARMBAND - 18K, rött och vitt, 1900-talets senare hälft.ca 32g

Längd ca 15,5 cm, bredd vid infästningen 19 mm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
7 542
716
819
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 maj 2019 20:06
7 542 SEK
7 maj 2019 20:06
7 500 SEK
7 maj 2019 12:04
7 000 SEK
6 maj 2019 20:18
5 000 SEK
6 maj 2019 17:14
2 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46