ÖRHÄNGEN 18K vitguld m 2 briljanter ca 1 ct totalt, ca H VS

Totalvikt 1,7 g.

Slitage. Repor. Vitguld. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
21 100
1 862
1 943
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11 maj 2019 22:42
21 100 SEK
11 maj 2019 22:42
20 100 SEK
11 maj 2019 22:42
20 000 SEK
11 maj 2019 22:41
19 600 SEK
11 maj 2019 22:41
19 100 SEK
11 maj 2019 22:40
18 500 SEK
11 maj 2019 22:40
18 000 SEK
11 maj 2019 22:40
17 500 SEK
11 maj 2019 22:40
17 000 SEK
11 maj 2019 0:56
16 500 SEK
8 maj 2019 8:40
16 000 SEK
7 maj 2019 22:17
15 500 SEK
7 maj 2019 22:17
15 000 SEK
7 maj 2019 22:17
14 500 SEK
7 maj 2019 20:51
14 000 SEK
7 maj 2019 19:52
13 500 SEK
7 maj 2019 17:25
13 000 SEK
7 maj 2019 11:42
12 500 SEK
4 maj 2019 23:08
12 000 SEK
3 maj 2019 15:47
10 000 SEK