Smycken Broscher
1155296
BROSCH silver och guld gammalslipade diamanter och rosenstenar ca 1,5 ct totalt

Totalvikt 6,8 g. Ca 3,5 x 3 cm.

Repor. Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
9 000 SEK