1155748
ARMBAND, 18K guld, besatt med 7 st briljanter på totalt ca 0.66 ct, originalkvitto medföljer

Total vikt 15,7 g. Längd ca 18 cm.

Slitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
376
424
Utropspris
6 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 jun 22:00
4 000 SEK
8 jun 10:35
3 800 SEK
5 jun 14:16
1 000 SEK