ARMBAND, 14K guld. Italien, finska importstämplar.

Längd 18 cm. Vikt ca 9 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
447
5 038
466
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
13 maj 2019 22:52
447 EUR
13 maj 2019 22:52
440 EUR
8
13 maj 2019 22:50
420 EUR
13 maj 2019 22:48
400 EUR
13 maj 2019 22:39
380 EUR
13 maj 2019 22:24
360 EUR
13 maj 2019 22:20
340 EUR
13 maj 2019 22:20
320 EUR
13 maj 2019 22:20
320 EUR
13 maj 2019 10:08
300 EUR
13 maj 2019 10:07
280 EUR
13 maj 2019 10:07
260 EUR
13 maj 2019 9:12
240 EUR
13 maj 2019 8:59
220 EUR
7 maj 2019 12:08
200 EUR
7 maj 2019 11:39
185 EUR
7 maj 2019 0:42
150 EUR
6 maj 2019 15:41
110 EUR
6 maj 2019 13:50
100 EUR