1156375

OMEGA, Seamaster 600, armbandsur, 34,5 mm.

stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1966.

Caliber 611, Serienr 24056681, Referensnr ST 136.011, Boettnr 136.011

Konditionsrapport

Skador. Slitage. Går ej.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J398

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Carl  Palmegren

    Carl Palmegren
    Ansvarig specialist klockor

    carl.palmegren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 500
    232 EUR
    259 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    321 maj 1:222500SEK
    217 maj 11:432100SEK
    117 maj 6:211500SEK