Armband "X-länk" 18K guld

Armband "X-länk" 18K guld

bredd 32 mm, längd 19 cm, vikt 78 g. Stämplad FE, Stockholm 1965.

Bruksslitage.

Klubbat pris
23 000
2 041
2 130
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
24 maj 2019 5:28
23 000 SEK
24 maj 2019 0:18
22 000 SEK
22 maj 2019 19:35
21 000 SEK
17 maj 2019 21:29
20 000 SEK
17 maj 2019 20:39
19 500 SEK
17 maj 2019 19:55
5 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20