RING 18K vitguld m 1 briljant ca 0,25 ct

Total vikt 2,5 g. Storlek 18/57.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 maj 2019 18:29
2 000 SEK
24 maj 2019 18:29
1 700 SEK
22 maj 2019 9:09
1 500 SEK