Omega

(Schweiz)
Omega
(Schweiz)

OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 18K guld, 35 mm, automatic, chronometer. Vikt c:a 84 g.

Armband i 18K guld, officially certified. Längd ca ca 18 cm. Orgiginal etui.

Smärre repor. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Omega har skapat flera av klockvärldens mest ikoniska modeller.

Klubbat pris
23 222
2 203
2 521
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 maj 2019 18:38
23 222 SEK
24 maj 2019 18:38
22 222 SEK
24 maj 2019 18:38
22 000 SEK
23 maj 2019 22:54
20 000 SEK
22 maj 2019 17:58
18 000 SEK
20 maj 2019 19:02
17 090 SEK
18 maj 2019 8:47
15 500 SEK
17 maj 2019 12:29
15 000 SEK