SMYCKESET, 18K vitguld med briljanter och smaragder, 2 kedjor, 1 hänge och 1 ring

Total vikt 12,2 g. Smaragd hänge ca 4 x 4 mm, briljanter ca 0,05 ct totalt. Ring storlek 14,5/44,5. Smaragd 0,12 ct och briljanter 0,25 ct totalt ingraverat. Kedjor 40 repsektive 44 cm långa.

Slitage. Repor. Nagg.

3 200
282
295
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
25 maj 2019 18:32
3 200 SEK
25 maj 2019 18:24
3 000 SEK
21 maj 2019 22:37
2 800 SEK
19 maj 2019 23:34
2 000 SEK
18 maj 2019 22:08
1 000 SEK