OMEGA, Seamaster Calendar, armbandsur, 34 mm.

18K guld, automatisk, plexiglas, datum, länk i 18K guld, totalvikt ca 74 g, ca 1958.

Caliber 503, Referensnr. 2849 SC, Serienr. 16523510, Boettnr. 426287.

Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
14 088
1 243
1 297
Utropspris
16 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jun 2019 17:33
14 088 SEK
31 maj 2019 23:23
13 588 SEK
31 maj 2019 23:23
13 500 SEK
31 maj 2019 17:39
13 000 SEK
30 maj 2019 15:25
12 500 SEK
30 maj 2019 15:25
12 121 SEK
29 maj 2019 23:14
12 000 SEK
29 maj 2019 20:46
350 SEK