RING 18K guld med diamanter 8/8 ca 0,20 ct totalt samt 1 korall ca 10 x 15 mm

Total vikt 11,8 g.Storlek 16,75/53.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
2 811
248
259
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 jun 2019 21:07
2 811 SEK
3 jun 2019 21:07
2 611 SEK
3 jun 2019 19:21
2 411 SEK
3 jun 2019 19:21
2 211 SEK
30 maj 2019 15:41
2 200 SEK
29 maj 2019 17:31
2 000 SEK