ARMRING 18K guld med 1 cabochon-slipad ametist ca 11 x 7 mm samt 2 odlade pärlor ca 5 mm, 1962

Total vikt 8,0 g. Innermått ca 19 cm.

Obetydligt ytslitage. Nagg.

Klubbat pris
3 000
270
285
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 jun 2019 7:40
3 000 SEK
6 jun 2019 7:40
2 900 SEK
4 jun 2019 22:05
2 700 SEK
4 jun 2019 18:04
2 500 SEK
4 jun 2019 18:04
2 450 SEK
2 jun 2019 19:01
2 000 SEK