SMYCKESET, 2 ringar, 2 par örhängen, 18K guld m amasonit ca 14 x 11mm, troligen syntetiska turkoser och odlade pärlor

Total vikt 17,2 g. Odlade pärlor ca 3 mm. Storlek ring m amasonit 17,75/56. Ring med syntetisk turkos o odlade pärlor 18/56,5. Örhängen bredd ca 13 mm och 10 mm.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
3 200
282
295
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 jun 2019 18:09
3 200 SEK
6 jun 2019 18:09
3 000 SEK
6 jun 2019 18:09
2 950 SEK
6 jun 2019 11:02
2 750 SEK
6 jun 2019 11:02
2 550 SEK
6 jun 2019 8:38
2 200 SEK
31 maj 2019 2:24
2 000 SEK
29 maj 2019 19:21
1 000 SEK