ÖRCLIPS 18K guld med 2 koraller samt diamanter 8/8 ca 0,20 ct totalt

Total vikt 12,1 g. Höjd och bredd ca 2 x 0,5 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
3 200
284
296
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
5 jun 2019 16:26
3 200 SEK
5 jun 2019 16:26
3 005 SEK
5 jun 2019 9:12
2 800 SEK
3 jun 2019 23:59
2 600 SEK
3 jun 2019 23:59
2 500 SEK
2 jun 2019 7:32
2 000 SEK
29 maj 2019 17:11
800 SEK