1153768
Max Ernst
(1891-1976)

MAX ERNST, färgetsning med collage, signerad med blyerts 72/100.

Utan titel, ur: "Oiseaux en peril", 1975. Bladstorlek 54,5 x 42 cm (Japon).

Ej examinerad ur ram. Veck. Fläckar.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 600
628
708
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 maj 11:01
6 600 SEK
27 maj 23:56
6 400 SEK
24 maj 17:41
6 200 SEK
24 maj 9:19
6 000 SEK
23 maj 18:54
4 500 SEK