FISKBASSÄNG, Kina 1800-tal porslin

Polykrom dekor av antikviteter, diameter 34, höjd 30 cm, ställ av trä medföljer

Bruksslitage. Sprickor. Slitage. Glasyrmistor.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 maj 2019 16:45
3 200 SEK
24 maj 2019 16:44
3 000 SEK
24 maj 2019 16:44
2 901 SEK
24 maj 2019 16:09
2 700 SEK
24 maj 2019 16:09
2 500 SEK
17 maj 2019 22:34
2 400 SEK
17 maj 2019 22:34
2 200 SEK
17 maj 2019 19:38
2 000 SEK
17 maj 2019 19:20
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13