Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1149691
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800-tal.

Furu. Längd 201, bredd 97, höjd 74 cm.

Omarbetat och kompletterat, skivan och underredet ej ursprungligen sammanhörande. Slitage, skador, torrsprickor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
5 650
534
593
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
19 jul 2019 21:49
5 650 SEK
19 jul 2019 15:46
5 450 SEK
19 jul 2019 15:24
5 250 SEK
19 jul 2019 15:24
5 101 SEK
18 jul 2019 20:26
4 901 SEK