Madeleine Pyk – en samling F769

Agda Österberg

(Sverige, 1891-1987)
Agda Österberg
(Sverige, 1891-1987)

AGDA ÖSTERBERG, VÄVD TAPET, ca 88 x 89,5 cm, signerad AÖ.

Polykromt modernistisk dekor av människor med guldfärgade trådar.

Något slitage, obetydligt smutsig.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 jun 2019 20:07
2 800 SEK
27 jun 2019 20:06
2 600 SEK
27 jun 2019 20:06
2 600 SEK
27 jun 2019 18:16
2 400 SEK
23 jun 2019 16:35
2 200 SEK
21 jun 2019 11:26
2 000 SEK
21 jun 2019 10:31
500 SEK
21 jun 2019 5:32
300 SEK