Madeleine Pyk – en samling F769

VÄVNAD. Semiantik/antik, Orientalisk, slätvävd, caa 132x132 cm

Lagningar. Skador. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
750
71
82
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jun 2019 6:52
750 SEK
17 jun 2019 6:52
700 SEK
17 jun 2019 6:49
550 SEK
17 jun 2019 6:49
500 SEK
14 jun 2019 23:52
300 SEK