BORD, allmoge, omkring 1900.

BORD, allmoge, omkring 1900.

Målat. Bredd 89. Djup 41. Höjd 68 cm.

Slitage. Repor. Märken. Senare målning.

Klubbat pris
1 900
166
173
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
25 jun 2019 13:02
1 900 SEK
25 jun 2019 8:01
1 800 SEK
21 jun 2019 8:21
300 SEK