VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.

VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.

Trä. Utfällbart med gångjärn upptill. Utfälld höjd c:a 142-147 beroende på lutning, bredd 72 cm.

Slitage, fläckar, torksprickor, rost.

Klubbat pris
5 200
459
479
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 maj 2019 18:03
5 200 SEK
30 maj 2019 17:42
5 000 SEK
30 maj 2019 17:42
4 800 SEK
30 maj 2019 17:42
4 500 SEK
30 maj 2019 17:42
4 300 SEK
30 maj 2019 17:41
3 600 SEK
30 maj 2019 17:41
3 400 SEK
30 maj 2019 14:27
3 200 SEK
30 maj 2019 14:27
3 000 SEK
24 maj 2019 15:56
2 700 SEK
24 maj 2019 15:56
2 500 SEK
23 maj 2019 22:51
2 000 SEK
23 maj 2019 15:18
1 500 SEK