Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

Målad furu. Längd 110, djup 70, höjd 76, sitthöjd 46 cm.

Slitage, färgbortfall, torrsprickor, något ranglig.

Klubbat pris
1 800
174
200
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 jun 2019 19:20
1 800 SEK
1 jun 2019 1:36
500 SEK
31 maj 2019 14:55
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13