TRÄDGÅRDSGRUPP, bord samt två stolar, 1900-tal.

Bord med rund skiva i sten. Pelarfot i gjutjärn.
Två stolar med genombruten dekor. Aluminium. Sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 900
167
173
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 maj 2019 18:48
1 900 SEK
29 maj 2019 8:46
1 800 SEK
25 maj 2019 20:36
1 000 SEK
25 maj 2019 20:15
800 SEK
25 maj 2019 19:12
550 SEK
24 maj 2019 20:15
500 SEK
24 maj 2019 9:01
300 SEK